Allianz pojišťovna patří mezi stálice českého pojišťovacího trhu. Založena byla v roce 1992 se základním jměním 600 milionů korun. Jejím stoprocentním vlastníkem je Allianz New Europe Holding. Za dobu své skoro dvacetileté působnosti si pojišťovna vybudovala širokou síť poboček a v současné době zaměstnává přes 750 zaměstnanců. Dále pak pro tuto společnost pracuje více než 1460 pojišťovacích agentů, kteří každý den přivádí několik set nových klientů.

Allianz New Europe Holding

Mezinárodní finanční skupina Allianz patří mezi špičky světových trhů s pojištěním. Své služby nabízí v celkem 70 zemích světa. Celkový obrat Allianz skupiny se pohybuje okolo 105 miliard eur a ročně vykazuje zisk přes 5 miliard eur. Jde o jednu z nejvíce rozšířených pojišťoven světa, která udává tón v pojištění. Historie finančního gigantu Allianz šahá až do roku 1890, kdy byla v Berlíně založena mateřská společnost. Na trhu se prosazovala s klasickými produkty, jako byly životní nebo požární pojištění. Celkem brzy se stala jednou z nejznámějších pojišťovacích institucí na světě. Mezi největší události, které Allianz likvidovala, patří zemětřesení v San Franciscu nebo potopení parníku Titanic.

Sortiment Allianz pojišťovny

V současnosti přináší Allianz svým zákazníkům všechny druhy pojištění téměř po celém světě. Stala se symbolem profesionality a rychlosti. Allianz preferuje orientaci na zákazníka a individuální přístup, který upraví každému pojištění na míru. V sortimentu lze nalézt takové produkty, jako jsou životní, havarijní pojištění nebo povinné ručení. Poslední jmenované je mnohými odborníky považováno za velmi kvalitní produkt, jenž je velmi atraktivní pro poctivé a opatrné řidiče. Díky obrovskému množství nabízeným bonusů lze sjednat povinné ručení s minimálními náklady a vysokým stupněm odpovědnosti za poničení majetek nebo zdraví.

Pobočky

Podívejte se na allianz pojišťovna pobočky, kde najdete přesné informace o jednotlivých pobočkách.

Porovnání povinného ručení