Pojišťovna AXA je dceřinou společností finančního gigantu AXA. Jde o předního poskytovatele životního pojištění a penzijního připojištění, který se na trhu zaměřuje jak na soukromou, tak firemní klientelu. Cílem celé společnosti je poskytovat klientům maximální bezpečí, vysoké zúročení vložených vkladů, individuální lidský přístup a rychlé jednání. Za dobu 15 let působnost na trhu si AXA získala přes miliony spokojených klientů, kteří si u této instituce sjednali povinné ručení, penzijní připojištění nebo mnoho dalšího. Díky rozsáhlé síti poboček, jež zahrnuje 2000 zaměstnanců a několik tisíc finančních a pojišťovacích agentů, si společnost vybudovala velmi silnou pozici v ČR.

Pojišťovna AXA

AXA pojišťovna je nejmladší z finanční rodiny AXA. Na trhu pojišťoven se objevila až v roce 2008. Klientům nabízí dva druhy pojištění. Jedná se o pojištění majetku a motorových vozidel. Obě pojištění jsou velmi žádanými, neboť AXA přichází na trh se zvýhodněnými nabídkami, jelikož se snaží přilákat co největší klientelu během krátké doby. Mnoho zájemců na toto lákání slyší, takže se AXA pojišťovně během relativně krátké doby podařilo získat zajímavý podíl na trhu. Své zákazníky se snaží přitáhnout individuálním přístupem a rychlých jednáním, které neomezují administrativní záležitosti.

Pojišťovna AXA v současnosti

Tím nejrozšířenějším produktem pojišťovny je pojištění pro motoristy. Jednak je to způsobeno zákonnou úpravou, které určuje povinné ručení pro všechny vozidla, jež se účastní silničního provozu, ale také hojností dopravních prostředků v ČR. Vedle fyzických osob se firma specializuje také na právnické osoby, kterým nabízí zvýhodněné služby, jež se velmi liší od klasických. Povinné ručení využívají statisíce motoristů a každý rok jich přibývá.

Řidiči získají sjednáním pojištění také kvalitní asistenční službu, jež zajistí, že nezůstanou stát uprostřed neznámé krajiny bez pomoci.

Pobočky

Podívejte se na AXA pojišťovna pobočky, kde najdete přesné informace o jednotlivých pobočkách.

Porovnání povinného ručení