Vznik pojišťovny Československé obchodní banky se datuje k roku 1994. V tento rok vznikla Chmelařská vzájemná pojišťovna, která se zprvu zajímala o oblast zemědělství. V roce 2000 získala pojišťovna oprávnění pojišťovat i odpovědnost za škodu z povozu vozidla. Tímto krokem se z ní stala moderní pojišťovna s velikým potenciálem do budoucnosti.

Vlastník ČSOB pojišťovny

V roce 1998 vstoupil do společnosti strategický partner KBC Insurance N. V. a v roce 2001 se stal jejím 100% vlastníkem. V souvislosti s tím změnila Chmelařská pojišťovna název na ČSOB Pojišťovna.

ČSOB pojišťovna

Dnes patří ČSOB k největším pojišťovacím ústavům na území České republiky. Jde o 4. největší subjekt z hlediska vypisovaného pojistného. Služby ČSOB pojišťovny využívá ročně statisíce občanů ČR. Díky mezinárodnímu vlastníkovi poskytuje nejmodernější služby, jež se na trhu vyskytují. Jejím primárním zájmem je nabízet služby, které budou zákazníkovi ušité na míru. Preferuje osobní přístup, jenž plně uspokojí klienta. V současnosti se zaměřuje jak na fyzické osoby, tak právní subjekty. Mezi její klientelu patří největší české podniky s ročními obraty miliardy korun.

Sortiment pojišťovny

Na trhu s pojištěním se z velké části zaměřuje na povinné ručení. Jde o logický krok, neboť díky zákonné úpravě tohoto pojištění, vznik velmi lukrativní trh. Ročně je zapotřebí pojistit miliony automobilů, které se pohybují na českých silnicích, a Pojišťovna Československé obchodní banky si je toho dobře vědoma. Nabízí propracovaný systém bonusů a odměn, jež zvýhodňuje zodpovědné řidiče. Avšak vedle povinného ručení si lze také sjednat havarijní, cestovní nebo životní pojištění. Všechny produkty jsou nastaveny tak, aby vyhovovaly potřebám moderního člověka. Lze si je samozřejmě smluvit i prostřednictvím internetových stránek z tepla domova.

Pobočky

Podívejte se na ČSOB pojišťovna pobočky, kde najdete přesné informace o jednotlivých pobočkách.

Porovnání povinného ručení