Svým klientům nabízí Česká podnikatelská pojišťovna celou řadu služeb. Mezi těmi nejužívanějšími jsou však povinné ručení a havarijní pojištění. Je to vcelku logické, neboť vozidel na českých silničních komunikacích neustále přibývá, takže pro pojišťovny jde o velmi zajímavý trh. Povinné ručení je zákonem upravený povinný druh pojištění vozidla, jež má za úkol ochránit majetek a zdraví druhých osob, které by byly poškozeny případnou silniční nehodou. Každý motorizovaný účastník silničního provozu musí mít uzavřené povinné ručení.

ČPP připravila pro zákazníky zajímavý systém odměn a bonusů, které ulevují na pojistném zodpovědným řidičům. Samozřejmostí jsou tři druhy plnění v případě nehody, jež následně upravují výši pojistného. Bonus za bezeškodní průběh pojištění může činit i několik desítek procent. K tomu je zapotřebí přičíst pojištění vozíku nebo mopedu zdarma. Samozřejmostí je pak rychlé a korektní vyřízení pojistné události.

Havarijní pojištění přináší pojištěncům hned dvě varianty pojištění s výběrem ze tří kombinací rizik a čtyři druhy spoluúčastí. Důležité je zmínit slevu za bezeškodní průběh nebo zabezpečení vozidla. V případě vzniku škody na majetku v důsledku pojistné události zaručuje ČPP rychlý průběh odškodnění.

Porovnání povinného ručení

Podobné články: