Slavia přináší motoristům jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Oba dva produkty se snaží zvýhodňovat opatrné řidiče, kteří způsobují minimum dopravních nehod. Právě díky této službě si Slavia získala tisíce pojištěnců, kteří využívají oba druhy služeb.

Povinné ručení

Povinné ručení pojišťovny Slavia je určeno, vedle fyzických osob, také právnickým osobám. Lze si vybrat ze dvou základních variant, které se liší limity pojistných plnění při újmě na zdraví a poškození cizí věci. Výše pojistného se u jednotlivých variant odlišuje v řádech desítek procent. Uplatnit lze mnoho bonusů, mezi kterými jsou bonus za bezeškodní průběh, nebo pojištění druhého nebo třetího vozidla.

Havarijní pojištění

Vedle povinného ručení si lze sjednat i havarijní pojištění. To se vztahuje na neúmyslné poškození vlastního vozu. Může být způsobeno zcizením, živelnými pohromami nebo nehodou. Výše pojistného se odvíjí od ceny, stáří a zabezpečení vozu. Toto pojištění lze vhodně kombinovat s povinným ručením a získat velkou procentuální slevu na pojistném.

Porovnání povinného ručení

Podobné články: