Povinné ručení online v posledních letech razantně zvyšuje svůj podíl na celkovém uzavřeném zákonném pojištění provozu vozidel. Jde o jasný signál, že lidé chtějí výrazně ušetřit jak čas, tak i své peníze. Zařízením povinného ručení online přesně tyto dvě stěžejní výhody získají. Sleva se pohybuje v řádu několika procent a může dosáhnout u některých institucí i 10% snížení základní ceny pojistného a to jen díky tomu, že povinné ručení uzavřete online.

Princip sjednání povinného ručení online

Celý systém a sjednání povinného ručení online je velmi jednoduché. Stačí si vzít k ruce technický průkaz vozidla a vše jednoduše během několika minut vyřídit. Z pohodlí domova a velmi snadno. Díky podrobným instrukcím tak nemusí mít z uzavření povinného ručení online nikdo strach. Jde už o rutinní činnost, kterou hravě každý zvládne.

Možnosti zřízení povinného ručení online

V dnešní době je sjednání povinného ručení online hračkou. Dříve na to pojišťovny nebyly připraveny, a ani nebyly vybaveny dostatečným počtem personálu, který by se o tento segment trhu staral. Díky velkému rozmachu však všechny pojišťovny musely zareagovat a postavily se k povinnému ručení online čelem a dnes nabízejí velmi rychlé a kvalitní služby. Díky tomu je možné uzavřít povinné ručení během několika minut, druhý den mít smlouvu ve schránce a během krátké doby mít povinné ručení sjednané a to přímo z domova.

Možnosti úhrady povinného ručení online

Povinné ručení online sebou nese i možnosti online platby nebo pomocí složenky. Online platba pomocí karty, či bankovním převodem je obvykle velmi snadná, všechny údaje jsou specifikovány již při uzavírání online formuláře. Pokud klient chce platit složenkou, i tato varianta připadá v úvahu a společně se smlouvou mu obvykle přijde i složenka, pomocí které může jednoduše povinné ručení, které si před tím zřídil online, zaplatit.

Výhody povinného ručení online:

  • vyřízení během několika minut
  • sleva za sjednání online
  • přehledné možnosti srovnávání
  • vše vyřízeno v klidu z domova
  • žádné čekání ve frontě na pojišťovně

Porovnání povinného ručení

Podobné články: